Home
CATEGORII PRODUSE
APARATURA LABORATOR
REACTIVI, STICLARIE, CONSUMABILE
FURNIZORI
PROMOTII
Comlibris PROFILUL COMPANIEI  

Infiintata in anul 1992 ca importator si distribuitor de aparatura de laborator, industriala si de proces, reactivi, sticlarie si consumabile de laborator, S.C.ComLibris s.r.l ofera produse pentru dotarea laboratoarelor din  industrie, constructii, sistemul sanitar, cercetare si invatamant.

Societatea indeplineste exigentele Sistemului de Management al Calitatii ISO 9001. Toate produsele comercializate sint livrate, instalate si puse in functiune de personal tehnic de specialitate, care asigura intretinere si service in perioada de garantie si post-garantie, ca si aprovizionarea cu piese de schimb si consumabile.

Societatea are activitate pe intreg teritoriul Romaniei si opereaza deasemenea o familie de webshops pentru vinzarea produselor catre clienti internationali, punind la dispozitia  acestora tabele comparative, specificatii tehnice complete si preturi, pentru facilitarea selectarii produselor si definitivarea comenzilor.

 

DATE FIRMA
CERERE DE OFERTA
 
S.C. ComLibris S.R.L.

Adresa: Str.Titu Maiorescu, PT 14, FN, Deva-330121, ROMANIA                                                    
Tel/Fax: 0254 219232; e-mail: office@comlibris.ro;
http://www.comlibris.ro ; www.aparatura-laborator.ro   
Inregistrare : J20/545/1992, CUI RO2665191
Cont: BCR - Deva nr. RO43RNCB0160027081210001   
Cont: Trezoreria Deva nr. RO78TREZ3665069XXX000748
Certificare: ISO 9001: 2015- AJAEU/13/13043 Aja Registrars Europe
 
Aparatura de laborator Reactivi, Sticlarie, Consumabile, Service
Ioana VIRTAN

  Ana-Maria CALUTIU-MULLER

Adrian SURUGIU Veronica CONSTANTIN Cristina COVESAN Petru HUPLEA
Ioana Virtan Ana Maria Muller Adrian Surugiu Vero Cristina Covesan Petru Huplea

virtan@comlibris.ro

comlibris.aparatura@gmail.com

muller@comlibris.ro

comlibris@gmail.com 

surugiu@comlibris.ro

constantin@comlibris.ro

comlibris.consumabile@gmail.com 

office@comlibris.ro office@comlibris.ro
Tel: 0724 621281 Tel: 0731 341599 Tel: 0722 281895 Tel: 0722 395649 Tel: 0726 144738 Tel: 0787 433918


© Comlibris: 2008 - 2019
Utilizeaza CMS vers. 3.0 de la Codelines Romania